חצי נחמה: משפחת ארגמני סיפרה לאח החטוף פרטים חדשים

במפגש משמעותי עם משפחת ארגמני, הודה שרון שרעבי שלמד פרטים חדשים על תקופת השהות של אחיו יוסי ז"ל עם נועה ארגמני בשבי החמאס

קרדיט: דובר צה"ל

פגישה מרגשת: משפחת ארגמני נפגשה עם שרון שרעבי, שאחיו יוסי ז"ל ולהבדיל, אחיו אלי שמוחזק בחיים בשבי החמאס נחטפו לרצועת עזה, במהלך הפגישה סיפרה נועה על הזמן שבילתה עם יוסי ז"ל.

הבוקר (ראשון) סיפר שרון שרעבי, ששני אחיו נחטפו לרצועת עזה ב-7 באוקטובר, על המפגש שלו עם בני משפחתה של נועה ארגמני, שחולצה משיב החמאס ב"מבצע ארנון".

נועה, ששהתה בחלק מהתקופה עם יוסי שרעבי ואיתי סבירסקי שנרצחו בשבי החמאס, סיפרה לשרון פרטים חדשים על התקופה שלהם יחד.

בראיון לחדשות 12 נשאל שרון אם למד פרטים חדשים והשיב: "בהחלט. אני מאוד מקווה שהפרטים יושלמו ושנשמע ככה גם מהרגעים האחרונים של יוסי בשבי. את יוסי כבר לא נשיב אלינו חי, אבל כחלל הוא חייב לשוב כדי שיהיה למשפחה לאן ללכת, זה מאוד חשוב לאמא שלי".

שרעבי הוסיף: "איבדנו כבר ארבעה מבני המשפחה, אנחנו עוד דואגים לאלי שישוב אלינו יחד עם החטופים. מקווה שסוגיית החטופים תהיה מאוד בקרוב מאחורינו".

הערב צפוי לפגוש שרעבי את ראש הממשלה בנימין נתניהו. "לשמחתי ראש הממשלה נענה אחרי תקופה מאוד ארוכה לפניות חוזרות ונשנות מצד משפחות החטופים, בטח אלה שעדיין מוגדרים כשלב 3 בעסקה. מקווה שהחשיבות הזו, של להשיב את החללים שכבר לא איתנו ועדיין נמצאים בשבי חמאס, תהיה בראש סדר העדיפויות אצל ראש הממשלה. אי אפשר להשאיר שום חלל מאחור, שום חטוף מאחור. מקווה שהפגישה הזו תוליד מעשה", סיכם באופטימיות.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן