37 ימים לפריז 2024: משלחת ישראל מתכנסת, אגם גולדשטיין מעוררת השראה

התרגשות רבה אחזה במכון וינגייט, כאשר המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים פריז 2024 התכנסה להכנותיה האחרונות. 38 ימים בלבד נותרו עד טקס הפתיחה, והספורטאים והספורטאיות מכל ענפי הספורט התאחדו לקראת הייצוג המכובד של ישראל על הבמה העולמית.

קרדיט: עודד קרני, הוועד האולימפי בישראל

רגע מרגש במיוחד במהלך היום היה מפגש מיוחד עם אגם גולדשטיין, שחזרה לאחרונה משבי החמאס יחד עם אמה ואחיה הקטנים. אגם, שהפכה לסמל של חוזק ועמידות, סיפרה את סיפורה האישי נוגע ללב, בו שכלה את אביה איש הברזל נדב ואת אחותה ים. דבריה עוררו השראה רבה בקרב הספורטאים וחיזקו את רוחם לקראת האתגרים העומדים לפניהם.

בנוסף, נותני החסות הנדיבים של הוועד האולימפי בישראל העניקו במהלך היום מתנות יקרות ערך וייחודיות לכל חברי המשלחת, כאות תמיכה והערכה.

יעל ארד, יו"ר הוועד האולימפי, הדגישה את המטרה הנשגבת: "להציב את ישראל בטבלת המדליות האולימפיות, להוכיח לעצמינו ולעולם כולו, שהספורטאים הישראליים קורצו מהחומר המיוחד ממנו צומחים אלופים. שיש להם את החריצות, הנחישות, הסבלנות והחוסן המנטלי, לצד מתנת הכישרון, לנפץ שיאים ולהיות הטובים ביותר״.

קרדיט: עודד קרני, הוועד האולימפי בישראל

גילי לוסטיג, מנכ"ל הוועד האולימפי, הוסיף: ״אנחנו עובדים לילות כימים על מנת להצליח להביא את הספורטאים שלנו לממש את הפוטנציאל בזירה הבינלאומית. שנים של הכנות מביאים את הספורטאים שלנו לבמה הבינלאומית חזקים ומצויינים.״

אין ספק שרוח ההתלהבות והאחדות שולטת במשלחת הישראלית. הספורטאים והספורטאיות נחושים להציג את מיטב יכולתם ולהביא כבוד למדינת ישראל. אנו מאחלים להם הצלחה רבה במשחקים האולימפיים ומצפים לראות אותם זוכים בהישגים מרשימים!

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן