שביתה חלקית: להגיע להסכמות בלי לפגוע בתלמידים

בצל עונת הבגרויות והמבחנים, ארגון המורים מחריף את המאבק ושביתות נרחבות מתבצעות בכל הארץ. אך הוא קשוב לתלמידים ולא יפגע בטקסי סיום ומסעות לפולין.

freepik

ארגון המורים העל-יסודיים שמנהל מזה תקופה מאבק במשרד האוצר, החליט להקשיב ולהיענות לבקשת מועצת התלמידים הארצית – כן לאפשר את קיומם של מסיבות וטקסי הסיום של שכבות י"ב ואת המסעות לפולין, כצעד של רצון טוב ושיתוף פעולה.

אתמול (שלישי) הושבתו הלימודים בתיכונים במחוז הדרום בקרב תלמידי כיתות י'-י"ב למשך שעתיים. היום (רביעי) הושבתו הלימודים למשך שעתיים בכיתות י'-י"א' בכל בתי הספר במחוז הצפון והחלו בשעה 10 בבוקר.

"נמשיך בהפעלת צעדים ארגוניים בשל האמירות הברורות והבלתי מתפשרות של נציגי משרד האוצר, על אי-רצונם להתקדם במשא ומתן לקראת חתימה על הסכם קיבוצי, כל עוד לא נקבל את דרישתם לחוזים אישיים והפיכת המורים לעובדי קבלן", נימקו בארגון המורים העל-יסודיים את המשך ההשבתות, "זהו עניין שמשמעותו הצעד הראשון להפרטת מערכת החינוך, ולכן אנו נאלצים להחריף את צעדי המאבק".

יו"ר ארגון המורים העל יסודיים רן ארז חזר על ההנחיות לארגון המורים, אשר לפיהן מורים רשאים למסור בעל פה, לכלל התלמידים, את ציוני המבחנים שנעשו במהלך השנה וכן להסביר לתלמידים את הציון שקיבלו ואת החזקות והחולשות בחומר.

ויקיפדיה

"שאר העיצומים ממשיכים כרגיל – אין להקליד ציונים או להעבירם בכתב לכל גורם שהוא, אין לצאת לפעילויות מחוץ לכותלי בתי הספר, אין לקיים שום פעילות אחרי סיום יום הלימודים בשעה 15:30 ואין לשתף פעולה עם משרד החינוך בנוגע לתוכנית החד-צדדית הקרויה 'אקדמיזציה' או בכל דבר אחר", ציין ארז.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן