צה"ל: החטוף רס"ם מחמד אלאטרש נהרג ב-7 באוקטובר, גופתו בעזה

מדובר צה"ל נמסר על מותו של החטוף מחמד אלאטרש, בן 39, תושב סעווה שבט אל אטרש, שהיה גשש בחטיבה הצפונית באוגדת עזה וגופתו מוחזקת בעזה בידי חמאס.

קרדיט: מטה משפחות החטופים

היום (שני) הותר לפרסום מפי דובר צה"ל כי החטוף רב-סמל מתקדם מחמד אלאטרש, תושב סעווה שבט אל אטרש, בן 39, נשוי ואב ל-13 ילדים, ששימש כגשש בחטיבה הצפונית באוגדת עזה, נפל בקרב ב-7 באוקטובר ונחטף לשטח רצועת עזה, שם מוחזקת גופתו. מותו של אלאטרש נקבע לאחר בחינה של כלל הממצאים ועל בסיס מידע מהימן שהוביל לפרסומו כחלל.

במשך חודשיים מאז הטבח בשביעי באוקטובר משפחתו לא ידעה מה עלה בגורלו ובתחילת חודש דצמבר נמסר לה שהוא חטוף ברצועת עזה. המידע אודות תפקידו כלוחם צה"ל לא פורסם עד לרגע הודעתו של דובר צה"ל על נפילתו בקרב.

אחיו של מחמד, סאלם אלאטרש, אמר במרץ לשרת החוץ של בלגיה שביקרה בדרום עם שר החוץ ישראל כ"ץ: "למוחמד יש 13 ילדים ו-22 אחים שמחכים לו מאז אותה שבת שחורה ב-7 באוקטובר. אנחנו מבקשים שכולם יחזרו, קודם כל הבנות. צריך להפעיל לחץ לשחרר את כולם, אבל קודם כל את הבנות – מה שקורה להן שם זה מזעזע".

כואב מאד על ההמתנה והתקווה במשך חודשים ארוכים לשובו שנגוזו בהודעה אחת. כולנו תקווה שחמאס ישחרר בקרוב את גופתו על מנת שיהיה למשפחה לפחות קבר לבכות עליו. זאת כמובן בתפילה להשבת כל החטופים והחטופות המוחזקים בשבי חמאס כבר 262 ימים.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן