עשו סולחה: "יש להם זכויות רבות"

מנכ"ל המשרד לשירותי דת,נפגש היום עם מנכ"ל זק"א, לחידוש שיתוף פעולה בין הגופים. הפגישה מגיעה כחודש לאחר שהמשרד הודיע ​​על הפסקת שיתוף פעולה לאחר "הדלפת פרטים בחוסר אחריות". "לזק"א תל אביב יש זכויות רבות ורבים חבים להם תודה על פעילותם מאז השביעי באוקטובר" נאמר היום.

דוברות זק"א תל אביב

מנכ"ל המשרד לשירותי דת, יהודה אבידן, קיים היום (שלישי) פגישת עבודה בלשכתו עם מנכ"ל זק"א הרב צבי חסיד, במהלך הישיבה הודה מנכ"ל המשרד לזק"א ת"א על פעילותם החשובה במלחמת חרבות ברזל ותרומתם החשובה בהבאת הנרצחים לקבורה. במהלך הפגישה נקבעו נהלי עבודה להמשך שיתופי פעולה עם המשרד כשבמרכז הטיפול בחללי "חרבות ברזל".

מנכ"ל המשרד לשירותי דת ציין כי התרשם שהופקו לקחים מהעבר וניתן להמשיך בעבודה המשותפת של זק"א ת"א עם כלל גורמי הקבורה בארץ.
"לזק"א תל אביב יש זכויות רבות ורבים חבים להם תודה על פעילותם מאז השביעי באוקטובר", אמר אבידן.

מנכ"ל זק"א הודה מצידו למנכ"ל המשרד על האמון שנתן בארגון, והודיע שימשיך להוביל בעשיית חסד של אמת בשגרה ובחרום.

השיחה היום התנהל ככל הנראה בעקבות הודעת המשרד בחודש שעבר, שקראה שלא לשתף פעולה עם זק"א תל אביב, זאת לאחר "הדלפת פרטים בחוסר אחראיות".

בהודעה החריגה נאמר: “הודעה זאת באה לאחר שביום שישי בזק”א ת”א הדליפו פרטים בחוסר אחריות ותוך פגיעה קשה במשפחות הנרצחים בכל הקשור לנרצח אליקים ליבמן הי”ד".

“מנכ”ל המשרד הצהיר כי לזק”א ת”א לא היה שום קשר ולא היו גורם שטיפל בנושא. אולם עקב זאת שנחשפו לפרטים, הם מיהרו לנכס לעצמם פעילות שלא הייתה ולא נבראה”

הצעד המבורך של משרד הדתות מהווה הכרה חשובה בעבודתם הקריטית של מתנדבי ארגון זק"א שפעלו במסירות נפש כדי להביא את הנרצחים לקבורה ב-7 באוקטובר.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן