עוצמה משותפת: ביקור משותף של הרמטכ"ל, המפכ"ל ומפקד מג"ב ביחידת ימ"ס איו"ש

"היחידה פועלת מסביב לשעון, למען שמירה על ביטחון אזרחי ישראל":

דובר צה"ל

הרמטכ"ל, רא"ל הרצי הלוי, המפכ"ל, רנ"צ יעקב שבתאי ומפקד משמר הגבול, ניצב בריק יצחק ביקרו אתמול (שלישי) ביחידת ימ"ס איו״ש וקיימו שיח עם לוחמי ומפקדי היחידה, בהשתתפות מפקד אוגדת איו"ש, תא"ל יקי דולף, ראש מטה פיקוד המרכז, תא"ל רועי שטרית ומפקד ימ"ס איו"ש, נצ"ם ד'.

"מגיעה לכם הערכה רבה על הביטחון שאתם מעניקים לאזרחי מדינת ישראל בייחוד במלחמה", דיבר הרמטכ"ל, רא"ל הרצי הלוי, "רמת הלחימה של היחידה היא מאוד גבוהה ואיכותית, והמבצע האחרון שביצעתם הוא מאוד מרשים. כשאני רואה תכנון מבצע של ימ"ס איו"ש, אני יודע שתהיה שם איכות והשגה של המשימה ונמשיך לחזק את זה".

"אנחנו נמצאים בתקופה ביטחונית מאתגרת, מודה לרמטכ״ל על שבחר להגיע לביקור ביחידה ולהוקיר את פועלה בעת הזו", נאם מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יעקב שבתאי, "לוחמי ומפקדי היחידה הינם חוד החנית של משטרת ישראל ומשמר הגבול אשר פועלים בשטח תוך שילוב זרועות עם שב״כ וצה״ל לשמירה על ביטחונה של מדינת ישראל ותושביה".

"עוד טרם המלחמה ובמהלכה היחידה פועלת מסביב לשעון, לסיכול חוליות, מבוקשים חמושים והתארגנויות לביצוע טרור בתחכום ומקצועיות תוך סיכון חיים ואומץ לב למען שמירה על ביטחון אזרחי מדינת ישראל", המשיך רנ"צ שבתאי, "חזקו ואמצו, ישר כוח! עם ישראל גאה בכם".

"הלוחמים שנמצאים כאן ביחידה עומדים בשורה אחת עם לוחמים מהיחידות הטובות ביותר בעולם", אמר מפקד משמר הגבול, ניצב בריק יצחק, "אמנם הציבור לא יכול לדעת מי אתם, אבל הוא בהחלט נחשף לחלק קטן מהפעילויות שלכם ביהודה ושומרון".

"בשנים האחרונות חל שינוי באופי הפעילויות וכל כניסה שלכם לכפרים ולערים בשטחי יהודה ושומרון מתקבלת בירי בלתי פוסק ומטעני נפץ", סיכם ניצב יצחק, "אני גאה בדרך בה אתם פועלים – בנחישות, בערכיות ובמקצועיות שמאפיינת את היחידה. המשיכו בעשייה למען עם ישראל".

 

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן