עדן גולן משתפת: "גאה לייצג את המדינה, נאלצתי להתחפש כדי שלא יפגעו בי כשאנחנו יוצאים"

בפוסט שהעלתה נציגת ישראל באירוויזיון לאינסטגרם הודתה כי נאלצה להחביא את זהותה היהודית-ישראלית.

התחפושת של עדן גולן. צילום מתוך רשת האינסטגרם.

בפוסט מטלטל שהתפרסם באינסטגרם, שיתפה נציגת ישראל לאירוויזיון כי לצד תחושת הגאווה והזכות לייצג את המדינה באירוויזיון בזמנים אלו, היא נאלצה להתחפש כשהיא יצאה החוצה לרחובות מאלמו.

“עברו חודשיים מגמר האירוויזון. חודשיים מהמסע המטורף שהפך להיות המשימה הלאומית והפרטית שלי. מסע מרגש, עוצמתי, מורכב, קשה ומחשל בשנה שידעתי שתהיה שונה מכל שנה אחרת”, שיתפה עדן.

עדן שיתפה כי כאשר המשלחת היתה יוצא, היא נאלצה להתחפש על מנת להסתיר את זהותה: “חשבתי הרבה איזו תמונה אשתף כאן ובחרתי ברגע שבהתחלה היה נראה לי הזוי ומצחיק אבל לא פחות מפחיד ומסוכן. הרבה יודעים שהיינו מוקפים במאבטחים הכי טובים שיש כדי לשמור על המשלחת שלנו אבל לא יודעים על הרגעים האלה שהייתי צריכה להתחפש כדי שלא יפגעו בי כשאנחנו יוצאים החוצה. הפחד שלא יזהו אותי בגלל המדינה שאני מגיעה ממנה, שהיא חלק ממני ושאני גאה לייצג אותה בכל יום מחדש הוא לא נתפס בעייני”.

“עצוב שחזרנו לזמנים שבהם יהודיה וישראלית צריכה להסתתר כדי שלא יפגעו בה. עבורי זה היה רגע שלא אשכח כל החיים. אני יודעת שיגיעו ימים טובים יותר. אני מתפללת כל יום שהם יגיעו. אנחנו לא נשכח את מה שעברנו אף פעם, אבל אני מקווה שכולנו נתחזק ונהיה מאוחדים יחד”, סיכמה גולן.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן