סיוע משמעותי לתושבי הצפון: לראשונה ינתנו הקלות משמעותיות בתשלום המשכנתא

יו"ר הדירקטוריון על הצעד: "עוד מאמץ במסגרת קיום מחויבותנו לקהילה בישראל ולשליחות החברתית המצופה מכל אחד מאיתנו".

סניף בנק הפועלים בתל אביב. קרדיט: מרים אלסטר / פלאש 90

גילוי אמפתיה מצד בנק הפועלים: הבנק הודיע היום (א') כי הוא יספק סיוע משמעותי לתושבי הצפון המשלמים משכנתא. במסגרת הסיוע יעניק הבנק פטור מתשלום משכנתא לשלושה חודשים ללקוחות בעלי מקרקעין ביישובי גבול הצפון שפונו במהלך המלחמה. ההטבה היא ראשונה מסוגה עבור תושבי הצפון, לאחר שלקוחות כל הבנקים מיישובי העוטף קיבלו הטבות דומות בתחילת המלחמה.

בנק הפועלים הודיע כי הוא יעניק את הפטור המלא מתשלום משכנתא לשלושת החודשים הקרובים: יולי, אוגוסט וספטמבר. ההטבה תחול באופן אוטומטי, כאשר לא תידרש פניה לבנק מטעם הלקוחות. עד לנקודת זמן זאת, הלקוחות יכלו לפעול לפי המתווה של בנק ישראל, שקיבל הארכה נוספת עד ספטמבר, במסגרתה לקוחות כל הבנקים יכלו לדחות את החזרי המשכנתא, אך לא לבטל את ההחזרים לחלוטין במשך שלושה חודשים.

הצעד הנדיב של בנק הפועלים מצטרף להטבות נוספות שביצע בנק הפועלים ובנקים אחרים מתחילת המלחמה, כמו למשל מתן פטור מתשלום משכנתא למשך שלושה עד שישה חודשים לבעלי נכסים ביישובי העוטף, וכן הטבות נוספות ללקוחות שהוגדרו "נפגעי המלחמה".

יו"ר דירקטוריון בנק הפועלים, ראובן קרופיק מסר: "הצעדים עליהם אנו מדווחים היום הם עוד מאמץ במסגרת קיום מחויבותנו לקהילה בישראל ולשליחות החברתית המצופה מכל אחד מאיתנו בתקופה סוערת ומאיימת זו. בצד רציפות השירות והסיוע ללקוחותינו בצפון, נמשיך לעשות למען הקהילה ולמען חוסן האוכלוסייה בצפון".

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן