נתניהו מגיב לביידן "אם ישראל תיאלץ לעמוד לבד – נעמוד לבד"

רה"מ נתניהו ניצל את נאומו ביום השואה כדי להעביר מסר חד וחותך לנשיא ביידן 'לעולם לא עוד' זה עכשיו!

לאור החלטת הממשל האמריקאי בראשות נשיא ארה"ב ג'ו ביידן להתנות העברת פצצות ופגזים לישראל בהימנעות ממבצע נרחב ברפיח, פרסם ראש הממשלה בנימין נתניהו חלק מנאומו מיום ראשון האחרון ב'יד ושם' כדי להעביר מסר עוצמתי ובלי משתמע לשני פנים לנשיא ביידן ולשאר מנהיגי העולם.

בנאום הזכיר נתניהו כי "לפני 80 שנה בשואה העם היהודי עמד חסר אונים כנגד מבקשי נפשנו. אף מדינה לא הושיטה לנו יד לעזרה. היום אנו ניצבים שוב בפני אויבינו המבקשים להשמידנו".

"אני אומר למנהיגי העולם: שום לחץ שמופעל עלינו, שום החלטה בשום פורום בינלאומי, שום דבר לא יעצור את ישראל מלהגן על עצמה", הוסיף נתניהו בנאום שנאמר ביום השואה והגבורה.

ראש הממשלה הוסיף: "כראש ממשלת ישראל – מדינת היהודים היחידה בעולם – אני מבטיח היום מירושלים, ביום הזיכרון לשואה ולגבורה: אם ישראל תיאלץ לעמוד לבד – נעמוד לבד".

"אך אנחנו לא לבד, בזכות אין-ספור אנשים הגונים התומכים במשימתנו הצודקת. אני אומר לכם: אנו נחסל את אויבינו הרצחניים. 'לעולם לא עוד' זה עכשיו!" סיכם נתניהו בלהט.

המסר החד משמעי המופנה לנשיא ארה"ב ולשאר מנהיגי מדינות העולם המפעילים לחצים על ישראל בענייני המלחמה מעמיד בפרספקטיבה אחרת את התנגדותן לזכות של ישראל להגן על עצמה, כמו אז לפני 80 שנה, וכך גם היום. אלא שהיום, מדינת ישראל היא מדינה ריבונית, עצמאית וחזקה המסוגלת להגן על עצמה, ולהבטיח שלעולם לא עוד.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן