ניקי היילי בביקור ביישובי העוטף: "כאשר תומכי ישראל הולכים אחורה- הטרור נכנס"

היילי, לעבר שגרירת ארה"ב באו"ם, סיירה ביישובי העוטף יחד עם ח"כ דני דנון וראש עיריית שדרות • "חשבתי על הילדים שלי, שהיו יכולים להיות בפסטיבל הנובה".

ניקי היילי מבקרת במנהרות בעזה בעזה, יוני 2017 | קרדיט: שגרירות ארה"ב תל אביב

"לאמריקה יש מחויבות להטיל וטו על כל החלטה שנוגעת לבתי הדין בהאג"- כך אמרה אתמול (שני) ניקי היילי בביקורה בעוטף.
"אמריקה צריכה להבין שבזמן שישראל נלחמת באויביה, לא עוצרים העברת נשק ולא תומכים בבתי הדין. הדבר האחרון שישראל צריכה זה לחץ של חברים".

היילי, לשעבר שגרירת ארה"ב באו"ם, נחשבת לתומכת ישראל מובהקת, נלחמה למעננו באו"ם, וכיום נלחמת למען ישראל ברשתות החברתיות.

"האדמה הזו קדושה. אנו רוצים לראות חברות בלתי ניתנת לערעור בין ארה״ב לישראל. מה שהיה ב-7 באוקטובר היה רוע טהור. ביקרתי בקיבוץ שהוא כמו משפחה. ראינו בתים שהושמדו בסיוט מוחלט, ראיתי משפחות שניסו להגן על החיים שלהם, הילדים שלהם, על הסבים שלהם. הם ניסו להחזיק את הדלתות נגד הטרוריסטים. אנשים נשרפו חיים. נשים נאנסו. ילדים נהרגו. בית אחר בית. הם ידעו מי יהיה בבתים. הכל היה מתוכנן לפרטים. חשבתי על הילדים שלי שהיו יכולים להיות בפסטיבל הנובה".

לסיום הוסיפה פנייה לאזרחי ארה"ב: "תחשבו מה היה קורה אם זה היה ביום המנוחה שלכם, ביום ראשון. איזה צער וזעם היה אם זה היה קורה באמריקה. לא היינו עוצרים. לא היינו שוכחים מי האויבים שלנו ומי החברים שלנו. יש 3,000 מחבלים שפרצו את הגבול ועוד אלפי אזרחים פלשתינים שרצחו וגנבו וחזרו לעזה ואז עשו זאת שוב". בנוסף, ציינה ששתי המטרות כרגע הן להחזיר את כל החטופים, ולהבטיח את ביטחון תושבי מדינת ישראל.

במסיבת העיתונאים ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, הביע תקווה שהיילי תקח חלק בהנהגת ארה"ב בקרוב.

ח"כ דני דנון הזכיר את עבודתו המשותפת עם ניקי נגד חמאס באו"ם בשנים האחרונות. חבר הכנסת מהליכוד סיים את דבריו בפנייה להיילי: "העם בישראל אוהב אותך".

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן