מחלף חדש מחבר את אזור התעשייה הצפוני של אשדוד לכביש 4

השלב הבא: סלילת מערכת כבישים שתאפשר גישה ישירה מהנמל למערכת הכבישים הקיימת.

קרדיט: ד"ר אבישי טייכר

משרד התחבורה, בראשות השרה מירי רגב, חנך אתמול את המחלף החדש שיחבר את אזור התעשייה הצפוני של העיר אשדוד למחלף יבנה דרום בכביש 4. צעד זה נועד להקל על עומסי התנועה, ובפרט על תנועת המשאיות, ביציאה הצפונית מאשדוד.

הפרויקט, שבוצע על ידי החברה לפיתוח אשדוד (חפ"א) בהובלתו של סגן ראש העיר שמעון כצנלסון, כלל סלילת כביש חדש באורך קילומטר אחד, וכן בניית גשר ומחלף.
השלב הבא בפרויקט, שבאחריות משרד התחבורה, הוא סלילת מערכת כבישים שתאפשר גישה ישירה מנמל דרום החדש למערכת הכבישים הקיימת. צעד זה צפוי לשפר משמעותית את הנגישות לנמל ולייעל את תנועת הסחורות.

סגן ראש העיר שמעון כצנלסון מברך על המוגמר ואומר כי ״סיימנו את הפרויקט לפני למעלה מחצי שנה ואני שמח שסוף כל סוף קיבלנו את החותמת הסופית ממשרד התחבורה לפתוח את הכביש ולאפשר את תנועת המשאיות מאזור התעשייה הכבדה לשם. כשהייתי ממונה על ההנדסה, שמתי כמטרה עליונה קידום מחלפים חדשים לעיר ומחלף זה היה פתרון כירורגי מהיר לבעיית המשאיות במחלף הצפוני. המחלפים הבאים שאנחנו חייבים לקדם הם מחלף עד הלום החדש שיחבר את אזור ההייטק, איקאה וביג לכביש 4 ומחלף שיחבר את שד׳ ירושלים לצומת גן יבנה הקיים.״

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן