למען ישראל: כנס משפיעני רשת ענק נפתח בארה"ב

מספר העוקבים הכולל של כל המשפיענים ברשת נאמד בלמעלה מ-110 מיליון עוקבים. מחציתם צעירים בארה"ב, אשר מהווים קהל יעד חשוב בשיח בארה"ב. מנכ"ל התנועה למאבק באנטישמיות: "גל האנטישמיות חסר התקדים ששוטף את העולם בחודשים האחרונים ומגיע לשיאו בימים אלו, מחייב פעילות יצירתית למאבק בתופעה בכל החזיתות".

צילום: יונתן סינדל/פלאש 90

כ-250 משפיעני רשת מארה"ב התאספו בכנס על מנת "לשמוע את הקול האמיתי" למען ישראל ולמען המאבק באנטישמיות. הכנס נפתח בהובלת קונסוליית ישראל בניו יורק, משרד החוץ והתנועה למאבק באנטישמיות.

בין המשפיענים הרבים ניתן למצוא שמות מוכרים כמו מתיסיהו, שכבר הספיק להופיע בהפגנת הענק מול הבית הלבן בתחילת המלחמה, שהייתה כזכור, עצרת תמיכה בישראל. הזמר הופיע עם השיר "One day" אשר מדבר על ימים טובים יותר. בנוסף ניתן למצוא ברשימה סטנדאפיסטים, בעלי פודקאסטים, שחקנים ועוד.

דוד סרנגה שמוביל את הפרויקט מטעם משרד החוץ: "בעולם הרשתות החברתיות, מסר המגיע מאדם פרטי נתפס כאמין יותר, בהשוואה למסר מצד דובר רשמי או ממשלה". סרגנה מוסיף כי מטרת הכנס היא "לרתום את המוניטין וההיכרות של המשפיענים עם קהל מעריציהם בארה"ב כדי להילחם באנטישמיות ולהציג את המסר הישראלי בצורה אותנטית".

סשה רויטמן-דרטווה, מנכ"ל התנועה למאבק באנטישמיות הוסיף ואמר "אחת המטרות המרכזיות בכנס הזה היא להעצים את משפיעני הרשת שתומכים בישראל ולהראות שהם לא לבד – ויש הרבה נוספים כמותם. בתנועה למאבק באנטישמיות אנחנו מחפשים תמיד אחר דרכים חדשניות לעורר את סקרנות הקהל הצעיר ולרתום אותו לצד הנכון".

שתפו כתבה זו:

5 1 הצבעה
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן