ימי קרב ברצועה: סמל אורי יצחק חדד נפל ברפיח

חייל נפל בדרום הרצועה, מנהרה הושמדה במרכזה, ותמרון הפתע נמשך בצפונה: צה"ל ממשיך ביום של לחימה עצימה בכל רחבי הרצועה.

קרדיט: דובר צה"ל

צה"ל ממשיך לפעול במלוא העוצמה ברצועת עזה, כאשר ברפיח שבדרום פועל אוגדה 162 ובה חטיבת הנח"ל. היום (שני) בשעות הצהרים, פרסם צה"ל אודות נפילת לוחם מגדוד 931 של החטיבה: סמל אורי יצחק חדד ז"ל, בן 21 מבאר שבע. באותו האירוע נפצע באופן קשה לוחם נוסף בגדוד, שפונה לבית החולים לצורך המשך הטיפול הרפואי.

"העיר באר שבע אבלה וכואבת על נפילתו של סמל אורי יצחק חדד ז״ל, לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח״ל, בקרב בדרום רצועת עזה", הספיד ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ'. "אנו מרכינים ראש ומשתתפים בצערה הכבד של משפחתו ויקיריו. ההלוויה תתקיים היום בשעה 19:00 בבית העלמין הצבאי בהר הרצל".

במקביל, בצפון הרצועה ממשיכה אוגדה 98 בפעילותה לגדיעת ניסיונו של חמאס להתבסס מחדש בשכונת שג'אעיה: לפני מספר שעות פרסם צה"ל כי בעשרות תקיפות אוויריות שבוצעו ביממה האחרונה חוסלו מחבלים רבים, וכי כוחותינו על הקרקע שמו את ידיהם על אמל"ח רב ששימש את ארגוני הטרור. גם ברפיח ובמרכז הרצועה בוצעו סגירות מעגל מוצלחות של כוחות אוויר ויבשה, כאשר תוך דקות ספורות ממועד דיווחי לוחמים אודות מתקפה שבוצעה כלפיהם, הגיע כלי אווירי שסיים את הסיפור (של המחבל) בהצלחה.

בח'אן יונס פרסמו תושבים ברשתות כי צה"ל ביקש מהם להתפנות מבתיהם – דבר העשוי להצביע על כך שתגובת צה"ל למטח שבוצע משטחי העיר לעבר יישובי העוטף בשעות הבוקר ייקבל מענה ייעודי.

במרכז הרצועה פרסם דובר צה"ל תיעוד מיוחד של השמדת מנהרת טרור אשר שימשה את חמאס במהלך הלחימה, וגם בניסיון למעבר אנשים מצפון הרצועה לדרומה או להיפך (תוך התחמקות מ'מסדרון נצרים' הנמצא מעליו). בהשמדה נצפו פיצוצי משנה רבים – דבר המעיד על הימצאות אמל"ח רב בתוך המנהרה.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
2 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
trackback
"כמה שצריך להישאר להילחם נישאר": סמל אורי יצחק חדד הובא למנוחות - רגע חדשות
16 ימים לפני

[…] ומנהרה באורך קילומטר: אוגדה 99 נלחמת ברצועת מרכז הרצ�יולי 1, 2024 – ימי קרב ברצועה: סמל אורי יצחק חדד נפל ברפיחיולי 1, 2024 – אורי יצחק חדד ז"ל נפל בקרב […]

trackback
הושמד: המבנה הממולכד בו נפל הלוחם סמל אורי יצחק חדד ז"ל - רגע חדשות
11 ימים לפני

[…] ימי קרב ברצועה: סמל אורי יצחק חדד נפל ברפיח […]

טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן