טראמפ שיתף את הסרט "זעקות ואז שתיקה" וקרא "לשחרר את כל החטופים"

נשיא ארה"ב לשעבר והמועמד הרפובליקני לבחירות הקרובות שיתף ברשת החברתית שלו 'TRUTH' את הסרט "זעקות ואז שתיקה" (Screams Before Silence) וקרא לעוקבים לצפות בו: "אני מפציר באנשים לצפות בו, אם הם מסוגלים".

דונאלד טראמפ בישראל. קרדיט: יונתן סינדל / פלאש 90

נשיא ארצות הברית לשעבר והמועמד האמריקני לנשיאות בבחירות הקרובות דונלד טראמפ שיתף ברשת החברתית שלו ‘truth’, את הסרט  “זעקות ואז שתיקה” שעוסק בפשעים המיניים שביצע ארגון הטרור חמאס בטבח ה-7 באוקטובר, במסיבת ה'נובה' ובשבי החמאס. טראמפ עודד את עוקביו לצפות בו, וקרא לשחרר את כל החטופים.

המועמד לנשיאות קרא לכל מי שמסוגל להתמודד עם התכנים הגרפיים בסרט לצפות בו: “הסרט הדוקומנטרי ‘זעקות ואז שקט’ קשה מאוד לצפייה מאחר ולמרבה הצער, הוא מתאר באופן גרפי את המוות וההרס שחמאס חולל. אני מפציר באנשים לצפות בו, אם הם מסוגלים”.

טראמפ המשיך "אנחנו דורשים שכל החטופים שנלקחו מישראל ב-7 באוקטובר ומוחזקים כעת בעזה ישוחררו לאלתר, כולל שמונה אזרחים אמריקאים ואזרחים מיותר מ-20 מדינות נוספות, כדי שהמלחמה תוכל להגיע לסיומה. שלום באמצעות כוח!".

יוצרת הסרט, שריל סנדברג (לשעבר סמנכ"לית חברת מטא – פייסבוק), צילמה בישראל את הסרט הדוקומנטרי. הסרט מביא עדויות מטלטלות בראיונות עם חטופות ששחוררו משבי החמאס, ניצולים ממסיבת הטבע ליד רעים, וכוחות ההצלה וארגון זק"א שהגיעו למקום ראשונים, המספרים את סיפורן הקשה של נשים ונערות ישראליות שביצעו בהן מחבלי החמאס פשעים מיניים בטבח ובמהלך הזמן בו שהו בשבי. במרכז הסרט ניצבת בין היתר, עדותה של עמית סוסנה ששוחררה משבי חמאס.

סנדברג שיתפה כי הסרט "זעקות ואז שתיקה" הוא "הדבר הכי חשוב שעשתה בחייה" ו"כל מה שעשתה הוביל אותה לרגע הזה" – זאת בעוד שארגוני נשים בעולם סירבו להכיר במה שהתרחש.

קריאתו של הנשיא לשעבר לצפות בסרט היא צעד חשוב במלחמת ההסברה שמנהלת ישראל במישור הבינלאומי כדי להזכיר לעולם את צדקת הדרך של מדינת ישראל ואת הצורך האקוטי למגר את שלטון החמאס שביצע פשעים אלו, ולשחרר את החטופים והחטופות מתחת לידיהם. סרטון זה, בדומה "לסרטון הזוועות" שפורסם במהלך המלחמה שמתעד קטעים רבים מהטבח יכול להוביל לשינוי דעת קהל ואף להשפיע על מנהיגים ומקבלי החלטות להעביר את תמיכתם ועמידתם לצד ישראל.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן