חשד לפיגוע ירי ליד הר ברכה: צעיר נפצע קל

קרדיט: יאיר דב

דיווח ראשוני שהתקבל אחר הצהריים (שלישי) מעלה כי בוצע פיגוע ירי במצפה יוסף, הנמצא סמוך להר ברכה בשומרון. אזרח ישראלי נפצע קל בבטנו, וכוחות רבים מגיעים למקום.

על פי הדיווח, הירי בוצע על ידי צלף מהעיר שכם לכיוון המצפה. האזרח שנפגע הינו מבקר במתחם שהרגיש לפתע פגיעה בבטנו, ככל הנראה מקליע מרחוק.

יעקב גואלמן, חובש איחוד הצלה שהעניק סיוע ראשוני לפצוע, מסר כי "נמסר לנו בזירה כי הצעיר נפצע מירי. הענקנו לו סיוע בזירה ולאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי מאיר כשבשלב זה מצבו מוגדר קל".

בשלב הזה הרקע לאירוע עדיין לא ברור, אך מדובר צה"ל נמסר כי הפרטים בבדיקה. ולאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי מאיר כשבשלב זה מצבו מוגדר קל".

ראש מועצת שומרון יוסי דגן מסר:

"ממשלת ישראל ומערכת הביטחון חייבות להבין – אנחנו במלחמה בצפון, בדרום – וגם ביהודה ושומרון, אין הבדל אמיתי בין המחבלים הנאצים מהחמאס למחבלים הנאצים מהפת"ח: החמאס הם מחבלים נאצים עם סרט ירוק על המצח, והרשות הפלסטינית והפת"ח הם מחבלים נאצים בחליפות"

דגן הוסיף: "ממשלת ישראל חייבת להפוך את השולחן: להחזיר את המחסומים הביטחוניים. לצאת למערכה כוללת כנגד תשתיות הטרור של הרשות הפלסטינית והחמאס וחיזוק המבצעים כנגד התשתיות של הרשות הפלסטינית ושל החמאס. ולהגדיר בצורה ברורה שכל מחבל שאוחז בנשק לא חוקי, דינו מעצר או מוות על ידי צה"ל".

"אנחנו לא נוותר, נבנה עוד יותר את ארצנו, נטייל יותר בארצנו, ונחזק את צה"ל ומערכת הביטחון שיביאו ניצחון צבאי – ואנחנו נביא בבנייה את הניצחון האזרחי"

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן