ח"כ מהאופוזיציה: "מתנגד לרה"מ אך מתפלל למענו כל יום"

בצעד מרגש, חבר הכנסת מטעם מפלגת העבודה והרב הרפורמי גלעד קריב הודה בפני קבוצת נוצרים ציונים כי הוא מתפלל למענו של רה"מ נתניהו בכל יום, למרות חילוקי הדעות.

חבר הכנסת גלעד קריב. צילום: יונתן סינדל / פלאש 90.

חבר הכנסת מטעם מפלגת העבודה, הרב הרפורמי גלעד קריב אינו חסיד גדול של רה"מ בנימין נתניהו. למעשה, מתוך תחושת שליחותו כחלק מהאופוזיציה, הוא מופיע בהפגנות רבות של המחאה נגד הממשלה, ואף מלווה עצורים באותם הפגנות. חרף דעותיו, קריב תועד כאשר הוא מסביר שהוא מתפלל למענו של נתניהו בכל יום כדי שיצליח בהנהגת המדינה.

האמירה החיובית נאמרה לפני מספר חודשים, אז נפגש חבר הכנסת עם קבוצה של נוצרים ציונים שהגיעו לביקור בכנסת. המבקרים שאלו את קריב על מה הוא נוהג להתפלל, ובתגובה הוא שיתף, בין היתר שלצד התפילה שהוא נושא להצלחת האומה האמריקנית, הוא גם מתפלל מידי יום להצלחתו של רה"מ נתניהו בהובלת המדינה. קריב נימק: "אני מתנגד לראש הממשלה נתניהו, אבל בכל יום אני מתפלל לטובת יכולתו להוביל את האומה. הוא נבחר על ידי העם".

קריב פירט: "אני מתפלל תפילה איתנה להוביל את המדינה הזו בתבונה, צניעות ותחכום. למרות שאני באופוזיציה אני הצבעתי בעד הכניסה של מפלגת המרכז שמובלת על ידי בני גנץ וגדי אייזנקוט לממשלה”.

חה"כ קריב התייחס לדיווח שפורסם בערוץ 14 ואמר כי ״כמו רבים וטובים אני מתפלל מדי שבת למען הצלחתם של מנהיגי המדינה המופקדים על גורלינו. לצערי הרב תפילות אלה אינן נושאות פרי בכל הנוגע לראש הממשלה נתניהו, שממשיך להוביל את מדינת ישראל בדרך ללא מוצא”.

עם זאת, חרף חילוקי הדעות השוררים בינו לבין רה"מ, חבר הכנסת גלעד קריב מוכיח כי גם כשיש מחלוקת על דרך, יש מקום לתמוך במדינה ובמנהיגיה, ולהתפלל להצלחתם – הצלחתנו.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן