זהב היסטורי לנבחרת השליחות באליפות אירופה: רף הציפיות לקראת פריז עולה

אנסטסיה גורבנקו, דריה גולובטי, אלה ספיץ ולאה פולונסקי עצרו את השעון על 5:51:81 דקות ב-200X4 חופשי והוכתרו כאלופות אירופה. הישג אדיר כחודש וחצי לפני אולימפיאדת פריז 2024!

קרדיט: freepik

כחודש וחצי לפני המשחקים האולימפיים בפריז 2024, נבחרת השליחות של ישראל עשתה היסטוריה באליפות אירופה בשחייה שנערכת בבלגרד, סרביה. אנסטסיה גורבנקו, דריה גולובטי, אלה ספיץ ולאה פולונסקי זינקו למים במקצה 200X4 חופשי, עצרו את השעון על 5:51:81 דקות, והוכתרו כאלופות אירופה! הישג אדיר זה משמש כתמריץ אדיר לקראת אירוע השיא של הקיץ, ומעלה את הציפיות מהנבחרת הישראלית.

25 שחיינים כחול-לבן משתתפים באליפות אירופה, שם הם מראים יכולת גבוהה ומביאים כבוד למדינה. במשחה המקביל לגברים, נבחרת השליחים הישראלית הייתה קרובה מאוד למדליה, לאחר שדורגה במקום השני לאורך רוב המשחה. לצערנו, הנבחרת נחלשה במקצת בשלב הסיום וסיימה במקום הרביעי המכובד.

מירון חרותי סיפק רגע מרגש נוסף הערב, כאשר סיים במקום הראשון במקצה חצי הגמר ב-50 מטר פרפר. הישג זה העפיל אותו לגמר, שם יתמודד על מדליה ביום התחרויות הבא.

אין ספק שמדובר באליפות מוצלחת מאוד עבור נבחרת השחייה הישראלית. הזהב של נבחרת השליחות וההישגים האישיים של חרותי מעוררים התלהבות רבה לקראת המשחקים האולימפיים, שם צפויים השחיינים הישראלים להמשיך ולכבד את המדינה ולהביא הישגים מרשימים.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן