וואטסאפ משדרגת את שיחות הווידאו: פיצ'רים חדשים וקפיצת מדרגה משמעותית

וואטסאפ, אפליקציית המסרים הפופולרית, לא נותרת מאחור ומשיקה שורה של חידושים משמעותיים בשיחות הווידאו שלה. המטרה: להתחרות ראש בראש בפלטפורמות מובילות כמו זום, טימס ומיט.

freepik

בין החידושים הבולטים ניתן למצוא:

שיתוף מסך: סוף סוף! ניתן כעת לשתף את מסך הטלפון שלכם עם משתתפים אחרים בשיחת וידאו, כולל שמע. תכונה זו שימושית במיוחד להצגות, הדגמות, שיתוף תמונות ועוד.

עד 32 משתתפים: וואטסאפ מכפילה את מספר המשתתפים המרבי בשיחות וידאו, מ-8 ל-32. אפשרות זו פותחת צוהר לקיום מפגשים גדולים יותר, הרצאות, אירועים מקוונים ועוד.

זרקור על הדובר: תכונה זו, המוכרת כבר מפלטפורמות אחרות, מדגישה את תמונת המשתתף שמדבר ומציגה אותה בגדול בראש המסך. כך קל יותר לעקוב אחרי הדובר ולנהל שיחה קבוצתית יעילה.

שיפור באיכות השיחה: וואטסאפ עברה לשימוש ב-MLow codec, טכנולוגיה מתקדמת שנועדה להפחית רעשי רקע והד ולשפר משמעותית את איכות השיחה, גם בתנאים לא אידיאליים.

רזולוציה גבוהה יותר: שיחות וידאו יוזרמו כעת ברזולוציה גבוהה יותר אם רשת האינטרנט של המשתמש תומכת בכך. כך תוכלו ליהנות מתמונה חדה וברורה יותר.

העדכונים החדשים הללו מצביעים על כוונתה הברורה של וואטסאפ להפוך לפלטפורמת שיחות וידאו רב-תכליתית שתתאים למגוון רחב של שימושים. בין אם מדובר בשיחות אישיות קצרות, פגישות עבודה או אירועים מקוונים גדולים, וואטסאפ מציעה כעת פתרון משמעותי שיכול להתחרות במיטב המתחרים.

וואטסאפ עושה צעד משמעותי קדימה בתחום שיחות הווידאו עם שורה של חידושים מרשימים. העדכונים החדשים הופכים אותה לאטרקטיבית יותר עבור משתמשים רבים, הן לשימוש פרטי והן לשימוש עסקי. צפוי שוואטסאפ תמשיך ותשקיע בתחום זה ותציג פיצ'רים חדשניים נוספים בעתיד.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן