השר וסרלאוף: "אעביר תקציב חירום לרכישת פערי הציוד להתמודדות עם השריפות"

במהלך הלילה האחרון קיים שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, יצחק וסרלאוף, סדרת פגישות והערכות מצב עם ראשי רשויות בגליל העליון, אלוף פיקוד צפון וגורמים נוספים, על מנת לקבל תמונת מצב מעודכנת ולדון בדרכי פעולה. ממידע שהתקבל עולה כי קיימים פערי הצטיידות משמעותיים בציוד כיבוי אש, שבעקבותם וסרלאוף הודיע על הקצאת תקציב חירום לרכישה מיידית של ציוד חיוני.

קרדיט: דוברות

עוד מדגיש וסרלאוף כי הוא נמצא בקשר רציף עם ראשי הרשויות מאז תחילת השריפות, ופועל באופן אינטנסיבי למציאת פתרונות לאתגרים ולצרכים העומדים בפני התושבים. כמו כן, הוא הביע את הערכתו הרבה לכוחות ההצלה, ובפרט לאנשי כיתות הכוננות וכיבוי האש, על עבודתם הקשה, מסירותם ואומץ ליבם במאבק באש.

פעילותו הנחושה והזריזה של וסרלאוף מעידה על מחויבות עמוקה לשלום תושבי הצפון ולטיפול יעיל באירועי חירום מורכבים. שיתוף הפעולה הדוק עם גורמים רלוונטיים והקצאת המשאבים הנדרשים תורמים רבות להתמודדות יעילה עם השריפות ולשמירה על ביטחון התושבים.

בעקבות השריפות שפרצו אמש, בעקבות לירי חזבאללה, נהרו עשרות צוותי כיבוי, כוחות צבא ומשטרה, ומתנדבי כיתת הכוננות כדי לסייע במאמצי הכיבוי. הודות לתושיית הכוחות, יחד עם המהירות של הקפצת הצוותים ושיתוף הפעולה בין הצוותים מכל רחבי הארץ, סוף סוף ניתן לדווח שהשריפה תחת שליטה.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן