הרמטכ״ל בלב ג׳אבליה: מפרקים את החמאס, משיבים את החטופים

״אנחנו רוצים להביא את החטופים שלנו חיים הביתה, ואנחנו רוצים להביא את החטופים שלצערנו אינם בין החיים חזרה לקבר ישראל״

קרדיט: דובר צה"ל

הרמטכ״ל, רא"ל הרצי הלוי, ביקר אתמול (שלישי) בלב ג'באליה, שברצועת עזה, ופגש את המפקדים שהשתתפו במבצע ההירואי של חילוץ גופות החטופים לישראל.

כמו כן קיים הרמטכ"ל הערכת מצב וסיור עם מפקד פיקוד הדרום, אלוף ירון פינקלמן, מפקד אוגדה 98, תא"ל דן גולדפוס ומפקדי החטיבות.

"אנחנו במלחמה שאמרנו בהתחלה שהיא תהיה ממושכת", אמר הרמטכ"ל, "התחפרו כאן שנים להגנה, ולא מפרקים את זה בשבוע וגם לא בחודש. המשימה כפי שמפקד הפיקוד אמר היא להרוג כמה שיותר מפקדים, כמה שיותר מחבלים, להשמיד את התשתיות. הלחץ הזה, אנחנו מאוד רוצים, יעזור לנו גם ללחוץ להביא חטופים חיים ואנחנו מוכנים לעשות גם מבצעים מסוכנים ומסובכים כדי להביא גופות של חטופים שלנו חזרה לקבר ישראל".

יש לזה ערך גדול מאוד ואני אומר לכם תדברו עם הלוחמים על הדברים האלה", הוא המשיך, "אנחנו מפרקים את הזרוע הצבאית של החמאס, אנחנו רוצים להביא את החטופים שלנו חיים הביתה, ואנחנו רוצים להביא את החטופים שלצערנו אינם בין החיים חזרה לקבר ישראל. אלו משימות מאוד חשובות. המסר הזה שגם אם היה כאן מקום שלא הגענו אליו בפעם הקודמת, ואנחנו עכשיו מגיעים אליו, אין מקום ולא משנה כמה מטענים הוא הכניס בקיר וכמה פירים הוא מלכד – אין מקום שיעמוד בהתקפה של צק"ח של צה"ל".

קרדיט: דובר צה"ל

כמו כן דובר צה״ל דיווח אמש כי לוחם צה"ל מגדוד 222, חטיבת כרמלי (2) נפצע אתמול באורח קשה במהלך היתקלות עם מחבלים בצפון רצועת עזה – אות להקרבה ששוחח עליה הרמטכ״ל. בתקווה לרפואה שלמה ולדיווחים משמחים יותר.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן