הממשלה אישרה פה אחד: יוחנן מאלי מונה למנכ״ל משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי

המשלה אישרה היום (ראשון) את מינויו של יוחנן מאלי למנכ"ל משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי. מאלי, בעל תואר שני במדיניות ציבורית עם התמחות בתכנון אסטרטגי מאוניברסיטת תל אביב, וכן תואר ראשון בלימודי מחשבת ישראל האסלאם והמזרח התיכון מהאוניברסיטה העברית.

יוחנן מאלי | ללא קרדיט

המשלה אישרה מינויו חדש של יוחנן מאלי למנכ"ל משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי. בשנתיים האחרונות כיהן מאלי כמנכ"ל עיריית בית שמש, לפני כן כיהן מאלי כרמ"ט רה"ע בית שמש, כראש מטה מנכ"ל רשות הטבע והגנים, ועסק בתחום החינוך הבלתי פורמלי.

שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, יצחק וסרלאוף: "בפני הנגב והגליל עומדים אתגרים רבים, ובעת הזו יותר מתמיד. אני מאמין שיוחנן הוא האדם הנכון, במקום הנכון, ובזמן הנכון. מאלי בעל חזון, ובעל יכולות וניסיון שדרושים כדי להוביל את משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי קדימה, ולממש את המטרות שהצבנו לחיזוק הנגב והגליל תוך הובלת פרויקטים מחוללי צמיחה באזורים אלה. אין ספק שמדינת ישראל וממשלת ישראל מתברכת בהצטרפות משרת ציבור מוכשר ומקצועי לשירותיה, שהגיע מתחום השלטון המקומי ויידע לתת למשרד, ככזה העובד אל מול הרשויות באופן שוטף, ערך מוסף שיבוא לידי ביטוי מנסיונו הרב ואני בטוח שיחד נמשיך להזניק את הפעילות ואת העשייה של המשרד. אני מאחל ליוחנן הצלחה רבה בתפקידו".

מנכ״ל משרד הנגב הגליל והחוסן הלאומי הנכנס, יוחנן מאלי ציין: "אני מודה לשר הנגב הגליל והחוסן הלאומי, על האמון ומתפלל להיות ראוי לו. אני מאמין שיחד עם השר וסרלאוף, אנשי המשרד, ראשי הרשויות בנגב ובגליל והתושבים, נדע לעמוד באתגרים שעוד נכונו לנו".

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
1 תגובה
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
trackback
מנכ"ל חדש למשרד להגנת הסביבה: אסף יזדי - רגע חדשות
13 ימים לפני

[…] […]

טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן