החיסול ברפיח – סגירת מעגל אחרי 20 שנה

אחד המחבלים שחוסל ברפיח - רוצח בעלה של ח״כ לימור סון הר מלך

ח"כ לימור סון הר מלך. קרדיט: יוסי לוגסי פלשמן - אלון נוריאל, ויקיפדיה.

אחד מהמחבלים שחוסל אמש ברפיח הוא חאלד נגאר, שלפי צה״ל היה ״בכיר במטה הגדה של ארגון הטרור חמאס, שהכווין פיגועי ירי ומתווי טרור נוספים ביהודה ושומרון, ועסק בהעברות כספים שיועדו לטרור עבור ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה״.

עוד נמסר כי ״בעברו, ביצע המחבל חאלד כמה פיגועים רצחניים ובהם פיגועים בשנים 2003-2001 שבהם נרצחו אזרחים ישראלים ונהרגו ונפצעו חיילים נוספים".

כעת נודע כי בין אותם הפיגועים שביצע נגאר היה רצח שולי הר מלך ז״ל, בעלה המנוח של חברת הכנסת לימור סון הר מלך. חברת הכנסת התייחסה לכך הבוקר בריאיון ל-ynet, ואמרה כי "התחושות מעורבות. מצד אחד יש הקלה גדולה על כך שהוא חוסל ולא יוכל יותר לפקד על רצח יהודים, אך מצד שני ההבנה שאנחנו מוכרחים ללמוד את השיעור הכואב, כי את הנעשה אין להשיב ושחרורו בעסקת שליט אפשר לו לחזור ולרצוח יהודים נוספים. ההשלכות היו חד-משמעיות וברורות, ולוחמינו נאלצו לרדוף את אותם מחבלים, שוב, במרחק של 20 שנה. היום הוא עוד שלב בסגירת המעגל שלי ושל עם ישראל באויביו".

סון הר מלך סיכמה: "אותו מחבל פיקד על חוליה שרצחה עוד חיילים, הוא קיבל שבעה מאסרי עולם ובבית המשפט ביקש לשאת נאום ששם אמר ש'אנחנו אומה חלשה ויש לנו סבלנות לחטוף חיילים עד שאחרון הפעילים ישוחרר'. 20 שנה אחרי צה"ל ולוחמינו פוגשים אותו ברפיח".

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן