החטופים שחולצו מעזה בשבוע שעבר מובאים למנוחת עולמים

שני לוק, עמית בוסקילה ואיציק גרלנטר שגופותיהם חולצו מעזה ביום חמישי האחרון במבצע מיוחד, מובאים למנוחות בשעה זאת.

עמית בוסקילה, איציק גלרנטר, שני לוק | באדיבות המשפחות

ריקרדה, אמא של שני, אמרה בהספדה: "לפני שבעה חודשים נפרדנו מהנשמה של שני וישבנו שבעה. עכשיו הגענו לסגור מעגל ולהיפרד גם מגופה. לא האמנתי שיצליחו להחזיר אותה, אבל הצבא החזיר אותה הביתה. זו שני והיא שלמה".

תום וינטראוב לוק, בת דודתה של שני ז"ל, נפרדה ממנה: "בואו נרבה שני בעולם – בריקוד ובצחוק, ביצירה, תמימות, יופי וחמלה. לחיות את החיים בעוז מחוץ לדרכים הסלולות, לבחור לספר סיפור אחר, מקורי".

זוהר, סופיה, שני ואביבית חברותיה של שני לוק ספדו לה: "היית ועודך דמות מרכזית בחיים שלנו. היית בית, זו הייתה חלק מהשליחות שלך בעולם להפיץ אהבת חינם. אלוהים יודע כמה שחיכינו לך והנה חזרת הביתה. נוחי על משכבך בשלום".

ההלוויות מתקיימות בבתי העלמין בשריגים, קריית גת ופלמחים.

כזכור, ביום שישי בערב הודיע דובר צה"ל דניאל הגרי על החזרת גופותיהם של שלושה חטופים מן הרצועה לשטח הארץ: יצחק גלרנטר, שני לוק, ועמית בוסקילה ז"ל. אמש (שבת) הודיע הגרי על השבת גופה נוספת – רון בנימין ז"ל, שמצבו לא היה ידוע עד כה. הארבעה נרצחו ב-7 באוקטובר, על פי המידע שבידי צה"ל.

נשיא המדינה יצחק (בוז'י) הרצוג מסר: "תנחומים וחיבוק עצוב למשפחותיהם הדואבות והמיוסרות של החטופים שני לוק, יצחק גלרנטר ועמית בוסקילה, שגופותיהם חולצו מעזה והם יובאו לקבר ישראל. בתודה לצה"ל, שב"כ וכוחות הביטחון, ובתקווה ותפילה לשובם של כל שאר החטופות והחטופים במהרה. יהי זכרם ברוך".

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן