הותר לפרסום: רס״ן מיל׳ איתי גלאה נפל בלחימה בצפון

רס״ן (מיל׳) איתי גלאה, בן 38, מרמת גן, סגן מפקד פלוגה ביחידה 8679, עוצבת יפתח (679), נפל בלחימה בצפון כתוצאה מפגיעה ישירה. הותיר אחריו אישה בהריון ושני ילדים.

רס״ן מיל׳ איתי גלאה נפל היום (חמישי) כתוצאה מפגיעה ישירה שאירעה בצפון הארץ, ככל הנראה בזמן שהוא וחייל נוסף הגיעו למחנה ירדן ברמת הגולן ככוח מקדים, הטנק שבו שהו נפגע מכטב"ם. גלאה היה איש מילואים מגדוד 679, ולפי המתוכנן היה אמור בשבוע הבא לעלות לתעסוקה מבצעית בצפון. הוא הותיר אחריו אישה בהריון מתקדם ושני ילדים, הגדול עולה לכיתה א' והקטן בגן.

ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, ספד בדבריו על נפילתו של איתי: "ערב מר לעיר שלנו עת הותר לפרסום דבר נפילת תושב העיר, איתי גלאה, בהגנה על צפון הארץ מפגיעת רקטה. רס״ן (מיל׳) איתי גלאה, בן 38, אבא של יהלי שעולה לכיתה א' ולגוני שבגן ובעלה של גל שבהריון מתקדם מאוד. כמה הבשורה הזו אכזרית וקורעת לב. איתי הגיבור היה סגן מפקד פלוגה ביחידה 8679, עוצבת יפתח (679). מרגע זה העיריה ותושבים ידאגו לכל דבר שהמשפחה תצטרך. בשם כל תושבות ותושבי העיר אני מביע תנחומים ושולח חיבוק מחזק".

עשרות התראות נשמעו הבוקר  ברחבי הצפון בשורת יישובים באצבע הגליל ובגולן עקב שיגור רקטות וכטב"מים מלבנון.

המטח המשולב, בו נרשמו פגיעות ישירות, מגיע על רקע הדיווח אתמול (רביעי) מטעם דובר צה"ל על חיסולו של מחמד נעמה נאצר, מפקד יחידת ׳עזיז׳ בארגון הטרור חיזבאללה, האחראית על ירי ממרחב דרום-מערב לבנון לעבר שטח מדינת ישראל.

ביום לאחר חיסול בכיר חיזבאללה: עשרות שיגורי רקטות וכטב"מים

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן