הותר לפרסום: רס"ן ג׳לאא אבראהים, נפל בקרב בדרום רצועת עזה

רס"ן ג'לאא אבראהים, מסאג'ור, מפקד פלוגה בגדוד ההנדסה 601, עוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה, בן 25 בנופלו.

קרדיט: דובר צה"ל

דובר צה"ל התיר לפרסום הערב (ראשון) את נפילתו של החייל ג׳לאא אבראהים, אשר נפל ברפיח שבדרום רצועת עזה מפגיעת טיל נ"ט.

ג׳לאא (25), התגורר בסאג׳ור שבצפון הארץ.

חבר הכנסת ושר התקשורת לשעבר איוב קרא ספד לו: "בן למשפחת לוחמים אמיצה, הוא דוגמה ומופת לרוח העם הדרוזי כולו. האהבה למדינת ישראל והמסירות לעמה זורמות בעורקיהם כמו בעורקיו של כל דרוזי".

אבראהים מגיע ממשפחת לוחמים וקצינים, אוהבי הארץ ומדינת ישראל. סביו, מזיאד, היה לוחם מג"ב שנהרג במהלך מרדף אחר מחבלים בטולכרם ב-1967, ועוטר לאחר מכן בעיטור המופת של המשטרה.

אל"ם במילואים חמאדה גאנם, ספד לו והדגיש את תרומתה המשמעותית של בני העדה הדרוזית למדינת ישראל: "בני העדה, הגיבורים והאמיצים, לוקחים חלק מרכזי וחיוני במלחמות ישראל. מאז תחילת המלחמה ב-7 באוקטובר, נפלו 10 קצינים וחיילים מקרב בני העדה".

"התרומה של העדה הדרוזית לביטחונה של מדינת ישראל היא משמעותית ומרכזית. בני העדה משרתים בצה"ל בתפקידים קרביים ובכירים ולוקחים חלק פעיל בכל מלחמות ישראל. הם מהווים דוגמה חיה לאחווה ולאחדות בין כלל אזרחי המדינה, ללא הבדל דת או מוצא. המחויבות שלהם למדינה ולביטחונה ניכרת בכל חזית ובכל קרב, והם מוסיפים כבוד רב לצה"ל ולחברה הישראלית".

 

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן