שני חיילים נפלו בפרוזדור נצרים: אייל אבניאון ונדב אלחנן נולר

מגדוד חרמש ופלוגה 121 נמסר: "נמשיך במשימתנו בנחישות וביטחון, דוקא עכשיו מתוך הכאב הגדול עד לניצחון".

קרדיט: דובר צה"ל

צה"ל התיר לפרסום  שמותים של שני לוחמי חטיבה 8, שנפלו הלילה (שני) במרכז רצועת עזה:

רס"ן (במיל') אייל אבניאון, מהוד השרון, סגן מפקד פלוגה בגדוד 121, חטיבה 8, נפל בקרב במרכז רצועת עזה, בן 25 בנופלו.

רס"ר (מיל') נדב אלחנן נולר, מירושלים, סמל מחלקה בגדוד 121, חטיבה 8, נפל בקרב במרכז רצועת עזה, בן 30 בנופלו

 

קרדיט: דובר צה"ל

נדב אלחנן נולר ז"ל

ראש מועצת קרני שומרון, יהונתן קוזניץ, הודיע על נפילתו של נדב וכתב: "קהילת קרני שומרון אבלה וכואבת על נפילתו של רס״ר (מיל׳) נדב אלחנן נולר הי"ד, לוחם בגדוד 121, חטיבה 8. אנו מרכינים ראש ומשתתפים בצערה הכבד של משפחת נולר היקרה. פרטים על מועד הלוויה יפורסמו בהמשך. יהי זכרו ברוך".

בהודעה שיצאה מטעם היישוב נופי נחמיה, נכתב: "ברוך דיין האמת. בית נופי נחמיה משתתף בצערה הכבד של חברתנו גילית שטריגלר, בנפילת אחיה נדב נולר הי"ד הלילה בלחימה בעזה. פרטי הלוויה יפורסמו בהמשך. ומחה ה' דמעה מעל כל פנים".

במכינת בני דוד נפרדו מנדב אלחנן נולר, שהותיר אחריו אישה, הדר, ובן יחיד. "רבני ותלמידי מוסדות בני דוד כואבים את נפילתו של הגיבור נדב הי"ד, בוגר מחזור כ"ה של המכינה, שנפל בקרבות בעזה". גם בקהילת קרני שומרון השתתפו בצערה הכבד של משפחתו.

קרדיט: דובר צה"ל

אייל אבניאון ז"ל

יובל שגב, הכתב הפוליטי של גלי צה"ל, ספד לחברו אבניאון: "היית כל כך חי שאי אפשר להאמין שאתה מת. הכי מצחיק, הכי חתיך, שותף לכמה מהלילות הכי דפוקים בחיים שלי וגם לכמה מהשיחות הכי עמוקות. דיברנו לפני 3 שבועות, רצית לחשוב ביחד איך הופכים את המדינה הזאת לטובה יותר. מה אפשר לעשות. שיתפת בקשיים של המילואים הבלתי נגמרים, לצד ההבנה של הצורך והחשיבות. דיברת על השוויון בנטל, ועל איך חייב לדאוג שזה יקרה אבל לא 'בגישה של אנטי'. תכננו להשלים את השיחה הזאת כשתצא קצת, אחרי שלא נפגשנו יותר מידי זמן".

שגב שיתף: "כל כך הרבה חברים מהמכינה, וספציפית מהחדר שלנו, חדר 6, נלחמו ונלחמים. דאגתי ופחדתי על כולם בחודשים האלה. איבדתי מספיק. אבל לא האמתי שזה יהיה אתה. בחרתי דווקא את התמונה הזאת, כי נדבר מספיק על כמה היית ערכי, וחכם, וגיבור. שיכירו גם את הצד הפחות רציני, היותר כיפי, את הילדים שאנחנו עדיין במידה מסוימת. אוהב ומתגעגע ולא מאמין".

בפלוגת חרמש וגדוד 121 "מגן המרץ" התייחסו לבשורה הכואבת: "אנו מחבקים ומשתתפים מעומק הלב בצער המשפחות. מועדי הלוויות ופרטי השבעה יפורסמו בהמשך. נמשיך במשימתנו בנחישות וביטחון, דוקא עכשיו מתוך הכאב הגדול עד לניצחון. אנו דואגים לשלומם של חברי הפלוגה ונמצאים איתם בקשר רציף".

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן