הובא למנוחות: רס"ן ג'לאא אבראהים שנפל ברפיח

מאות בני אדם ליוו בדרכו האחרונה את קצין ההנדסה רס"ן ג'לאא אבראהים, שנהרג מפגיעת נ"ט בדרום רצועת עזה. אחיו, סא"ל ג'זאא, ספד לו: "אומץ לב וחתירה למגע וניצחון תמיד אפיינו אותך".

קרדיט: דובר צה"ל

בבית העלמין הצבאי ביישוב סאג'ור הובא היום (שני) למנוחות רב-סרן ג'לאא אבראהים (25), מפקד פלוגה בגדוד ההנדסה 601, עוצבת עקבות הברזל (401), שנפל אמש מפגיעת נ"ט ברפיח.

רס"ן אבראהים, הותיר אחריו אם, חמישה אחים וחמש אחיות. אחיותיו של אבראהים עוסקות בחינוך וכל אחיו במערכת הביטחון – השניים הגדולים במשטרת ישראל ובמג"ב והשלושה האחרים קציני הנדסה, אבראהים היה הרביעי מביניהם, יהיה זכרו ברוך.

אחיו, סגן-אלוף ג'זאא אבראהים ספד לו: "זכינו בך כמפקד וכחבר, תמיד היית מצטיין בכל דרך. אומץ לב וחתירה למגע וניצחון תמיד אפיינו אותך". והוסיף: "אנחנו משפחה שתמשיך בדרך שלך. 'הניצחון יביא את הביטחון, שום דבר אחר'. זה מה שתמיד אמרת לי, ואתה צודק. אבא זכרו לברכה אמר שתהיה הילד הכי מוצלח, והוא צדק".

שייח מופק טריף, ראש העדה הדרוזית, הספיד בדבריו: "כמי שמכיר את המשפחה של ג'לאא מקרוב, אין זה מפתיע. מדובר בנצר למשפחה שורשית, פטריוטית, המחוברת למדינה בכל רמ"ח איבריה. משפחה שנתנה את כל כולה למדינה, משפחה שמסרה את נפשה ואת עצמה למען המדינה מאז תקומתה ועד היום".

ראש המועצה ג'בר חמוד אמר בהלוויה: "בשמי ובשם כלל אחיי ראשי הרשויות הדרוזיות, אנחנו פונים ביום קשה זה לממשלה – תהיו אמיצים כמו הדרוזים והעם היהודי בשדה הקרב ותכריזו על העדה הדרוזית כנכס לאומי בגליל, בגולן ובכרמל, ותעברו מחיבוק הדוב לחיבוק האחים הנאמנים, השווים בחיים ולא רק בדמים". יש לציין כי מאז תחילת המלחמה איבדה העדה הדרוזית 10 קצינים וחיילים, ועוד אזרח שנהרג מפגיעת רקטה בקריית שמונה.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן