האם השכולה של יאיר אביטן ז"ל: "אני קוראת לתקשורת למצוא דברים שמחברים ולא מפלגים"

האם שיתפה שבנה היה מכבה את הרדיו בג'באליה כאשר היו משמיעים את החדשות: "הוא אמר לי 'אנחנו לא רוצים לשמוע את השטויות שאומרים בתקשורת, זה מדכא אותנו. הם לא מבינים שאנחנו נלחמים בשביל אהבת חינם?"

יקיר אביטן ז"ל. קרדיט: דובר צה"ל.

אמו של סמ"ר יאיר אביטן ז"ל שנפל בשבת ברצועת עזה, התראיינה לראשונה לרדיו 'גלי ישראל' והעבירה מסר נוקב לכלי התקשורת: ״הבן שלי היה מספר לי שכשהם היו שומעים רדיו בעזה; איך שהיה מתחיל החדשות הם היו מכבים את הרדיו! אני קוראת מפה לתקשורת; תמצאו את הדברים שמחברים ולא מפלגים״.

הותר לפרסום: שני לוחמים נפלו בקרבות בצפון הרצועה

עינת אביטן, אמו של סמ"ר יאיר אביטן שנפל בסוף השבוע בקרבות בעזה, אמרה בראיון: "יש לי מסר אחד ויחיד לכל עם ישראל: תתעסקו באהבת חינם. לא מעניין אותי מה הדעה הפוליטית שלך, אם כל אחד ששומע אותי יתעסק רק בזה, יחשוב איך לאחד את העם ולא לפלג אותו, איך למצוא את המכנה המשותף – אנחנו נראה ישועת השם גדולה. הקב"ה אוהב אותנו מאוחדים, זה הנשק הסודי שלנו נגד כל אויביי עם ישראל הוא רק 2 המילים הללו: 'אהבת חינם'".

היא הוסיפה ואמרה: "אם אנחנו נאהב אחד את השני ונגשר על הפערים הללו אני מבטיחה לכל עם ישראל, שהשם יעשה לנו את המלחמה ואנחנו נשב בשקט ונראה את הישועה הגדולה. אם אנשים יאמינו בזה וינסו למצוא איך עושים את זה בצורה הכי טובה הם פשוט יגידו לעצמם, זה כל כך פשוט למה לא עשינו זאת קודם? למה התעסקנו בשטויות? אני קוראת מפה לתקשורת, תמצאו את הדברים שמחברים ולא מפלגים. כולנו יהודים, בסופו של דבר כולנו כאן בעם ישראל עם מטרה אחת – לחיות פה בארץ ישראל. מה כל כך קשה לאהוב אחד את השני? הילדים שלנו, גיבורי ישראל, נלחמים שם ונותנים את כל כולם הם דוגמה ומופת לאהבת חינם".

דוריה סקאג'יו: "אלון הציל במותו 20 חיילים"

האם שיתפה: "הבן שלי סיפר לי מתוך ג'באליה – הם היו שומעים מוזיקה ברדיו ואיך שהיה מתחיל החדשות הם היו מכבים את הרדיו. הוא אמר לי 'אנחנו לא רוצים לשמוע את השטויות שאומרים בתקשורת זה מדכא אותנו. הם לא מבינים שאנחנו נלחמים בשביל אהבת חינם? שכל מה שמעניין את האויב שלנו זה שנשנא אחד את השני ושנהיה מפולגים?' אם הבן שלי היה צריך ליפול כדי שאני אעביר את המסר שלו לעם ישראל כנראה שזה מה שהיה צריך לקרות. אני מזמינה את כל חברי הכנסת היהודים לבוא אלי השבוע הביתה ואסביר שלהם שזה לא בשמים לאהוב אחד את השני. אנחנו צריכים לצאת לרחובות עם הפגנות של אהבה ותמיכה בצה"ל".

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן