בשעה טובה: נפתח מחדש המלון היוקרתי בארץ

צעד חיובי לכלכלה הישראלית: מלון סיקס סנסס שחרות, אחד המלונות החדשים והטובים בעולם, נפתח מחדש בתחילת החודש, לאחר שהיה סגור מפתיחת המלחמה.

freepik

המלחמה השפיעה רבות על כלכלת המשק במדינה, כאשר בתחום המלונאות מלונות רבים שימשו כמקומות מפלט עבור תושבים שפונו מבתיהם.

אחד המלונות שדווקא נפגעו הוא המלון סיקס סנסס שחרות מבית Six Senses, אשר הושק לראשונה באוגוסט 2021, ופעל עד שנאלץ לסגור את שעריו בעקבות המלחמה. המלון, אשר ממוקם במקום ייחודי בסמוך לקיבוץ נווה חריף ומנוהל על ידי צוות מקומי ובינלאומי כאחד, שימש רבות אנשי צבא ומפונים מבתיהם מתחילת המלחמה. בדומה לכל המשק, חלק מצוות המלון גוייס למילואים כאשר חלק מהצוות הבינלאומי אף חזרו לארץ מולדתם.

בימים אלה, עם פתיחתו המחודשת, תפוסת המלון לחודשי הקיץ הולכת וגוברת, כאשר המלון יפעיל תכנים מיוחדים בעל אופי טיפולי בעקבות המצב במדינה.

למלון ישנו אופי ייחודי, הן בזכות מיקומו והנוף המשתקף ממנו, והן בזכות אופיו הייחודי, כאשר כלל החדרים במלון הן סוויטות, חלקן עם בריכה פרטית.

אליסיה גרהם מנכ"לית המלון, אמרה: "אנו נרגשים לפתוח את הריזורט ולקבל את אורחינו שוב אלינו. זה מדהים לראות את התיירות משגשגת שוב באזור שלנו, לא רק בשל חווית החופש, השמחה והשלווה שהיא מציעה לאורחים ולמארחים שלנו, אלא גם בגלל התמיכה החיונית שהיא מספקת לקהילות המקומיות ולספקים מהאזור עימם אנו עובדים".

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן