בקרוב בוואטסאפ: תמלול הקלטות בשפה העברית | כל החידושים

אפליקציית המסרים וואטסאפ עברה לאחרונה כמה שינויים ושדרוגים חדשים, המסוגלים לשפר את חוויית השימוש: בואו נכיר אותם.

וואטסאפ, אפליקציית ההודעות הפופולארית, אשר הוקמה בפברואר 2009 ובעלת יותר מ-2 מיליארד הורדות בעולם, עוברת במהלך השנים שינויים משמעותיים אשר הולכים ומשפרים את חוויית השירות. כעת אנו לקראת סדרת שינויים חדשה, כאשר המשמעותי ביותר מביניהם עוד נמצא בדרכו אלינו, וטרם יצא לאור.
אז מה בעצם מתחדש לנו?
– צבעים. האפליקצייה עברה שינוי קל בצבעים, כאשר הצבע הירוק מצטרף למערכת, מעבר לצבע היישומון הותיק והידוע. החברה הגדירה את העניין כ"שימוש נרחב בצבעים נייטרלים". דבר נוסף שהשתנה הוא מצב הדארק מוד (Dark Mode), בו הצבע הכהה מקבל הדגשה, מה שימעיט את מאמץ העיניים בעת השימוש ביישומון.
– על פי האתר "אנדרואיד אתוריטי", עדכון נוסף הוא פריסת הקבוצה בעת השימוש, מה שיקל על שליחת קבצי מדיה ועוד.
– עדכון נוסף שיצא בקרוב הוא תמלול הקלטות בשפה העברית. העדכון יצא בגרסת הבטא עבור משתמשי האייפון. מה בעצם כולל העדכון? בעת קבלת הודעה קולית, יוכל המשתמש לבחור באופציית 'תמלול הקלטה', בה יצטרך רק לבחור את שפת ההקלטה ותוך שניות לקבל אותה כתובה כטקסט מתומלל. פיצ'ר נחמד נוסף בתמלול הוא שכאשר ירצה המשתמש להקשיב לאיזור מסויים בהקלטה, שייתכן ותומלל בצורה לא מדויקת, יוכל המשתמש ללחוץ על איזור המילה בקטע – ולקפוץ ישירות לשמוע את ההקלטה מאותו איזור, ולא להצטרך לחפש את הקטע הרצוי לבד.
עם זאת, העדכון הנ"ל עוד בשלבי פיתוח, ועוד לא וודאי שיצא לשימוש הרחב.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן