הרמטכ"ל בצפון: ישראל מחזיקה ביכולות חזקות שהאויב לא מכיר

הרמטכ״ל ביקר היום בסוללות ההגנה האווירית בצפון. לדבריו: "המבחן שלנו הוא לראות שאנחנו היום מגנים, מחר מנצחים ומחרתיים מחזירים את התושבים חזרה למציאות הרבה יותר בטוחה".

קרדיט: דובר צה"ל

הרמטכ״ל, רב-אלוף הרצי הלוי, ביקר היום (רביעי) בסוללות ההגנה האווירית בגבול הצפון. במסגרת הביקור קיים סיור ושיח עם לוחמי ולוחמות ההגנה האווירית, בהשתתפות מפקד חיל האוויר, אלוף תומר בר, מפקד מערך ההגנה האווירית, תת-אלוף גלעד בירן ומפקדי גדודי ׳כיפת ברזל׳.

בפתיחת דבריו אמר הרמטכ״ל ללוחמים: "אנחנו מעל שמונה חודשים במלחמה ארוכה, ואתם מעל שמונה חודשים בהגנה שהיא הגנה מורכבת. ההגנה הזו נותנת הרבה מאוד ביטחון לאזרחים ולצה"ל, אבל אנחנו לא מסתפקים בזה, יש לנו עוד כוחות רבים בצה"ל שעוסקים בהתקפה על חיזבאללה.

כמו כן התייחס בדבריו לסרטון שפרסם חיזבאללה אתמול (שלישי) בו הוא מפגין את יכולותיו בצילום העיר חיפה ומוקדים חשובים בה: "אתמול חיזבאללה הוציא סרטון עם יכולת שאנחנו מכירים אותה ואנחנו מכינים ובונים פתרונות להתמודד עם יכולות כאלה ועם יכולות אחרות שבבוא העת תפגשו גם את המימוש שלהם בזמן הצורך" וציין שהיום הרגנו כבר מספר פעילים בלבנון.

עוד הוסיף ואמר: "אנחנו כמובן מחזיקים אצלנו יכולות לאין שיעור יותר חזקות, שאני חושב שהאויב יודע רק מקצת מהיכולות שאנחנו מחזיקים, ויפגוש אותם כשצריך בזמן הנכון".

ולסיום דבריו סיכם: "המבחן שלנו הוא לראות שאנחנו היום מגנים, מחר מנצחים, מחרתיים מחזירים את התושבים חזרה למציאות הרבה יותר בטוחה, ואחר כך גם איתם בונים ומשקמים ועושים את האזור היפה הזה ליותר חזק ממה שהוא היה לפני המלחמה. הערכה רבה מאוד לכם, תמשיכו לעשות עבודה מצוינת. תודה".

 

 

 

 

 

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן