"אמא שלי, החברה הכי טובה שיש, אני עומדת פה היום ועדיין מתקשה לעכל. תודה לך"

בשעה זו אמה של נועה ארגמני, החטופה שחולצה משבי חמאס לפני כחודש מובאת למנוחת. הבוקר (שלישי) הודיעה בבית החולים איכילוב על פטירתה. בעלה יעקב: "כולכם שמעתם על ליאורה שלי. אבל חשוב לי לחלוק אתכם איזה בן אדם מדהים הייתה".

צילום: דודו גרינשפן/פלאש90

נועה ספדה לאמה: "אמא שלי, החברה הכי טובה שיש, הבנאדם הכי יפה וחזק שהכרתי בחיי. אני עומדת פה היום ועדיין מתקשה לעכל. כנגד כל הסיכויים אני כאן. תודה לך ושמחה שיצא לי לראות אותך לפחות עוד פעם אחת. תודה על 26 שנים שזכיתי להיות לצידך. למדתי ממך הרבה. לקחת אותי לטייל איתך מסביב לעולם והפכת אותי לבן אדם חזק"

"הכלים שנתת לי הם כלים שלא אוכל לרכוש בשום מקום אחר. כל פעם שהיה קשה דחפת אותי קדימה. אני מבטיחה לך שאמשיך ללכת בדרכך. מבטיחה לך שאשמור על אבא. מבטיחה לך שאהיה חזקה בדיוק כמוך. אמא תמיד תהי איתי לא משנה לאן אלך ואת מי אפגוש".

בני גנץ סופד: "במשך חודשים הייתה ליאורה ארגמני לסמל"

יעקב ארגמני ספד לרעייתו בבכי: "תודה רבה על חיים משותפים, אהבה וחברות. תודה על העצות החכמות שלך. תודה שהיית שם בשבילי תמיד. תודה ליאורה שהפכת אותי לבן אדם טוב הרבה יותר. כולכם שמעתם על ליאורה שלי. אבל חשוב לי לחלוק אתכם איזה בן אדם מדהים הייתה. אישה טובה, חמה, חברת אמת. אמא למופת שחינכה את בתנו נועה לערכים של יושר ואהבת אדם".

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
2 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
מערכת
מנהל
מערכת
17 ימים לפני

כואב הלב

אלמוג ירין
אלמוג ירין
17 ימים לפני

תנוחמו מן השמיים!

טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן