אלעד פינגרהוט ז"ל: סיוע עד הסוף

נחשף שמו של האזרח שנהרג אתמול בגבול הצפון, בעת שבא לסייע לחיילים בציוד, ובהמשך ניסה לסייע לפצועים - אלעד פינגרהוט, תושב מצובה.

אלעד פינגרהוט. באדיבות המשפחה

הותר לפרסום כי האזרח שנהרג אתמול (שלישי) מירי נ"ט של חיזבאללה סמוך ליישוב אדמית הוא אלעד פינגרהוט (38), תושב מצובה ובמקור מאפרת שבגוש עציון. פינגרהוט שהה באזור הגבול הצפוני במטרה להביא ציוד ואוכל לחיילים התופסים קו, כאשר התחולל ירי נ"ט של חיזבאללה לעבר מספר חיילים, ממנו נגרמו מספר פצועים. כששמע פינגרהוט על האירוע, הוא חתר ללא היסוס לזירה כדי לסייע בפצועים ככל שיוכל; אך ארגון הטרור הצפוני ירה טיל נ"ט נוסף לעברו, והוא נהרג במקום.

ע"פ העדויות, כזה היה אופיו של פינגרהוט, אשר הותיר אחריו גרושה ושלושה ילדים: אהבת הארץ, צניעות, וגמילות חסדים בכל מחיר. "הריצה של אלעד הי"ד אל התופת כדי לסייע לחיילי צה"ל שנפגעו מלמדת על החינוך שינק והערכים שנטעו בו הוריו", ספד לו דובי שפלר, ראש מועצת אפרת. פרטים אודות מועד הלוויה ומיקומה יימסרו בהמשך.

עם כל העצב, מדהים להיזכר כי בינינו ישנם אזרחים אשר מקדישים חלק משמעותי משגרת יומם כדי לסייע לחיילים אשר בשדה הקרב בכל אשר נדרש. רוח ההתנדבות שפיעמה בעם מיד לאחר פרוץ המלחמה, עודנה קיימת.

יאיר גיספן ז"ל | דובר צה"ל

גם ברפיח נהרג אתמול חייל – עירא יאיר גיספן ז"ל, בן 19 מפתח תקווה ולוחם שריון בחטיבה 7. זהו החייל הראשון שנפל עד כה במהלך התמרון של אוגדה 162 בדרום הרצועה. ע"פ העדויות, גיספן היה 'שובה לב', שהתעקש להיות לוחם ונאבק כדי להגיע לתפקידו. "ילד יפה ואהוב שלי, תמשיך לשמור עלינו", ספד לו אביו עמית.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן