אורי יצחק חדד ז"ל נפל בקרב בדרום הרצועה

הותר לפרסום מוקדם יותר היום (שני), כי לוחם חטיבת הנח"ל סמל אורי יצחק חדד, בן 21 מבאר שבע, נפל בקרב בדרום רצועת עזה. הוא נהרג כתוצאה מפיצוץ של מבנה או פיר ממולכד במהלך מתקפה גדודית, יחד עם חטיבת הנח"ל שפועלת תחת צוות הקרב של חטיבה 12.

קרדיט: דובר צה"ל

באירוע הקשה שבו נפל סמל אורי יצחק חדד ז"ל נפצע באורח קשה לוחם נוסף – גם הוא מחטיבת הנח"ל. הלוחם פונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים. משפחתו עודכנה. לצידו נפצעו עוד 8 לוחמים קל. אורי ויתר הלוחמים הם מישיבת ההסדר באיתמר, שכעת מאבדת את החייל השישי שלה.

"נגמרו המילים, הלב לא מסוגל להכיל", כתבה קרובת משפחתו אילנית חדד. "ציון חדד, חווה ובני המשפחה, משתתפים בצערכם וכואבים את נפילתו של אורי יצחק הי"ד, גיבור ישראל".

"אוי לנו כי הושברנו", נכתב בדף הפייסבוק של בית מוריה. "בכאב עמוק משתתפים באבלם של אהובינו היקרים ר' ציון וחוה חדד, מנכ"לנו האהוב על עליתו בגבורה לגנזי מרומים של בנם האהוב אורי יצחק הי"ד, מבני ציון היקרים והמסולאים מפז. מתיקות ואור גדול שנגנז. עיני יורדה מים על חללי בת עמי".

גם רוביק דנילוביץ', ראש עיריית באר שבע כתב: "העיר באר שבע אבלה וכואבת על נפילתו של סמל אורי יצחק חדד ז"ל, לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, בקרב בדרום רצועת עזה. אנו מרכינים ראש ומשתתפים בצערה הכבד של משפחתו ויקיריו. ההלוויה תתקיים היום בשעה 19:00 בבית העלמין הצבאי בהר הרצל. יהי זכרו ברוך!"

מאז תחילת המלחמה נהרגו 671 חיילים, 317 מהם מאז תחילת התמרון הקרקעי. כמו כן, 2,369 נפצעו מאז תחילת המלחמה – 595 מהם באורח קשה.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן