אביה של נועה ארגמני: "תמיד אמרתי שיהיה בסדר בעזרת השם"

יעקב ארגמני, התראיין לחדשות 12 וסיפר על סגירת המעגל המרגשת ועל תחושותיו בימים האחרונים.

קרדיט: דובר צה"ל

שבוע לאחר חזרתה במבצע החילוץ הדרמטי מרצועת עזה, שודר בחדשות 12 תיעוד של אביה של נועה ארגמני, יעקב, במהלך סעודת הודיה שהתקיימה בבית חב"ד בתל אביב. "בתוך תוכי ידעתי שנועה חוזרת", הוא אמר והוסיף: "תמיד שאלו אותי מה קורה, אמרתי בסדר, זה עניין של מעט זמן".

הוא סיפר על הרגע המצמרר שבו נודע לו כי בתו חולצה משבי ארגון הטרור: "זה היה רגע כל כך עוצמתי. כשקיבלתי את ההודעה הכיתי את עצמי כמה פעמים. שאלתי האם זה מציאותי ונכון. חשבתי שאני תכף קם מהחלום. לפני שהודיעו לי, ביקשתי משאלה שנועה תחזור, שאמא שלה תראה אותה לפחות עוד פעם אחת".

לסיום, אמר: "תמיד שאלו אותי מאין יש לך את הכוחות, איך אתה בשתי חזיתות כל כך קשות. אני לא חושב שהחמאס רוצה לעשות שום עסקה, אבל נשאיר את זה לפוליטיקאים שלנו. באתי תמיד לבית הכנסת ואמרתי, יהיה בסדר בעזרת השם".

העיתון הבריטי "ג'ואיש כרוניקל" חשף הערב מידע חדש על מבצע חילוץ החטופים. על פי הדיווח, כבר בחודש מאי קיבלה ישראל מידע על מיקומם של ארבעת החטופים בלב מחנה הפליטים נוסיראת. מאותו יום ואילך המודיעין הישראלי היה ממוקד בשטח כדי לאתר את המיקום המדויק.

צוות של מסתערבים הסתובב בשוק. תפקידם היה להצליב מידע מחקירות של מחבלים שנתפסו. בנוסף, נאסף מידע בתצפית אווירית ובאמצעים טכנולוגיים נוספים. לאחר 19 ימים של עבודה אינטנסיבית, הצליחו היחידות המשולבות לאסוף מידע מדויק על מיקומם של החטופים.

שתפו כתבה זו:

0 0 הצביעו
דירוג הכתבה
guest
0 תגובות
משוב מוטבע
הצג את כל התגובות
טוען עוד כתבות
דילוג לתוכן